İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Akrep İlaçlama

Akrep ilaçlama firmamızın yaptığı işlemlerden birisidir. Akrep ilaçlama konusunda diğer haşerelerin ilaçlanmasında olduğu gibi sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Akrepler dünyanın her yerinde yaşayabilen ve çok zehirli olan bir canlı türüdür. Genel olarak siyah, kırmızı ve kahverengi olan bu hayvanlar yüzlerce çeşit türe sahiptirler.Akrepler küçük böcekler ile ya da böcek türleri ile beslenirler. İlkbahar ve sonbahar aylarında ev içlerine yönelmeye başlarlar. Bu mevsimlerde yağmurların çok yağması ile yuvaları dağılan akrep bu nedenden dolayı kendilerine daha sağlam yerler aramak amacı ile evlere girmeye çalışır. Akrepler genelde tahta binalarda yaşamayı severler. Bu binaların çatılarında ve moloz yığınları arasında yuvalarını kurmaya çalışırlar. Evlerde ise genelde yatak içlerine saklanarak insanları sokmaya çalışırlar. Akreplerin yaşadıkları yerler içlerindeki zehirlerinde yoğunluğunu belirler. Sıcak yerlerde ve çöllerde yaşayan akrepler, nemli bölgelerde yaşayanlara oranla daha zehirli olmaktadırlar.Özellikle depolarda fazlaca görülen bu hayvanların akrep ilaçlama yöntemi ile yok edilmeleri gerekmektedir.

Akrep Sokmasının Tehlikeleri

Akreplerin insanları sokması hayati tehlikeler içermektedir. Akrep sokmaları genelde insanlarda solunum felcine ve kalp krizlerine neden olmaktadır. Akrep sokması durumunda en yakın hastaneye gidilmesi gerekiyor. Akrepler insanları sokunca ilk belirtiler olarak kızarma, şişme solunum yetmezliği, ateşlenme ve kusma durumları görülür. Akrep ilaçlama yöntemi de çok ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Bu konuda size diğer haşerelerin ilaçlanmasında olduğu gibi en etkili ve en iyi yöntemleri sunuyoruz. Özellikle ahşap evlerin ve depoların ilaçlanması ve akrepten kurtulmanız yönünde sizlere her zaman hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ile en etkili ilaçlar kullanılarak hem depolar hem de evlerin çatıları ve evinize yakında alanlarda bulunan bazı atıklar ya da moloz yığınları en etkin şekilde ilaçlanarak akreplerden kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. Akrep ilaçlama özellikle bir tanesi bile görüldüğünde en kısa süre içinde yapılması gereken bir işlemdir. Hayatlarımıza son verecek kadar zehirli olan bu hayvanlarla mücadele etmekte ilaçlamadan başka herhangi bir yöntem etkili olmamaktadır. Özel olarak kullandığımız akrep ilaçları sayesinde evlerinizde ve çevrenizde bu tehlikeli hayvanların hepsini yok ediyoruz.

Akrep ilaçlama servisi ile yapılacak olan müdahele sonrası evleriniz uzun süre koruma altına alınmış olacaktır. Akrep ilaçlama firması ile irtibata geçmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Apartman İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir