İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Apartman İlaçlama

apartman-ilaclama

Apartmanda haşere sorunu yaşanması, apartman bünyesine dahil olan tüm dairelerde de kısa süre içinde haşerelerin baş göstereceği manasına gelir. Bu nedenle apartman ilaçlama için profesyonel bir firmayla, apartmanda haşere sorunu fark edilir edilmez irtibata geçilmesi gerekmektedir. Tahmin edilemeyecek kadar hızlı bir şekilde üreyen ve bazıları günde 4-5 kilometre yol kat edebilen böcek ve haşereler, apartman ilaçlama konusunda yardım alınmaması halinde çok kısa süre içinde tüm apartmana yayılacaktır. Apartmanda böcek ilaçlama işlemlerinin biran önce başlatılmaması, böceklerin her yere yumurtalarını bırakmasına ve sorunun katlanarak büyümesine sebep olacaktır. İnsanların yaşam alanlarına salgın hastalık mikroplarını taşıyan böcek ve haşerelerden kurtulmak için korsan kişilere güvenilmemesi ve bireysel çabalara girişilmemesi de bilhassa önemlidir. Apartman ilaçlama işi ciddi ve profesyonel bir yaklaşımla yürütülmesi gereken kapsamlı bir iştir.

Apartman İlaçlama Firması

Apartman ilaçlama programı; apartmanda kalorifer dairesinden apartman girişine, çatıdan asansör boşluğuna kadar tüm yüzeylerin “doğru şekilde” ve periyodik olarak ilaçlanmasıdır. Apartman ilaçlama işlemlerinde yetkili ve profesyonel bir ilaçlama firması ile çalışılması, apartmanda haşere sorunu konusunda birçok farklı konuya dikkat edilmesi gerektiği için çözüm için bir zorunluluktur. Pek çok farklı böcek türünün bir arada bulunabilmesi söz konusu olduğundan, apartman ilaçlama uygulamalarının büyük bir özenle ve her detay düşünülerek yürütülmesi gerekir. Apartman ilaçlama işlemlerinde yapının dış mekanla sürekli etkileşim halinde olduğu da göz önüne alınmalı ve bu nedenle dışarıdan gelecek böcek ve haşereler için de önlem alınmalıdır. Birçok farklı böcek türüne ev sahipliği yapması muhtemel apartmanlarda etkili çözüm getirecek apartman ilaçlama ancak böcekler ve ilaç karışımları konusunda uzman kişilerle çalışılması halinde mümkün olacaktır.

Hangi Haşereleri İlaçlıyoruz?

Sağlık Bakanlığı ruhsatı ve eğitimli ilaçlama ekibiyle 7/24 hizmet veren firmamız Global İlaçlama; kalorifer böceği, hamam böceği, Karafatma, pire, kene, akrep, örümcek, gümüş böceği, bit, güve, halı böceği, çıyan ve diğer onlarca farklı böcekten ekonomik fiyatlarla kurtulmanızı sağlamaktadır. Garantili çözümleriyle olduğu kadar apartman ilaçlama fiyatları konusunda da müşterilerinin yüzünü güldüren Global İlaçlama, apartman ilaçlama hizmetlerinin tamamında %100 çözüm garantisi vermektedir. Apartman ilaçlama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Akar İlaçlama başlıklı makalemizde akar ilaçlama, akar ilaçlama fiyatları ve akar ilaçlama hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir