İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

Avrupa Yakası Böcek ilaçlama şirketleri arasında 20 yıllık köklü geçmişiyle doğru, sağlıklı ve güvenilir ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelere, semtlere ve mahallelere ilaçlama hizmeti vermektedir. Her noktaya zamanında ve anında müdahale eden böcek ilaçlama şirketimiz haşere ve kemirgenleri en etkili yöntemlerle kontrol altına alarak yaşam alanlarınızı mikroplardan temizlemekte ve korumaktadır.

Böcek İlaçlama İstanbul

Böcek ilaçlama konusunda deneyimli, tecrübeli ve uzman ekip ve ekipmanlara sahip olan İlaçlama şirketimiz, deneyimli ve alanında uzman kıdemli Ziraat Mühendisleri, Veteriner Hekimleri, saha operasyon sorumluları, saha ekipleri ve kurumsal müşteri temsilcileri ile İstanbul Avrupa yakasında sizlere ilaçlama adına hizmetlerini sürdürmektedir. Böcek ilaçlama; çok kolay işlemlerle yapılmamaktadır. Böcek ilaçlamanın metotları olduğu gibi her haşere türünün de kontrol altına alınması konusunda çeşitli uygulama yöntemleri ve mücadele yöntemleri bulunmaktadır. Haşere ve kemirgen türleri için; 4 ana başlıkta toplayabileceğimiz uygulama yöntemleri mevcuttur.

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare İstasyonları

Bu uygulama ve mücadele yöntemleri haşereler üstünde %100 etkiye sahiptir.  Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyat paketlerimiz için kurumsal müşteri temsilcimizi çağrı merkezimizi arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz. İlaçlama şirketi seçmek oldukça zor bir iştir. Çünkü ilaçlama şirketleri gelişen iletişim kaynaklarının ve iletişim mecralarının çok olmasıyla deyim yerindeyse merdiven altı ilaçlama ve korsan ilaçlar kullanan sözde ilaçlama şirketleri çoğalmaktadır. Bu yüzden ilaçlama hizmeti alacağınız firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığına mutlak bakın.

İstanbul Avrupa Yakası En İyi İlaçlama Şirketi

20 yıllık tecrübe ve deneyim, bilim ve teknoloji ışığında her gün geliştirilen mücadele yöntemleri ve uzman kadromuzla İstanbul Avrupa yakası en iyi ilaçlama şirketi ve en profesyonel haşere ilaçlama şirketiyiz. Referanslarımız yaptığımız işlerin teminatıdır. İstanbul Avrupa yakasında başka ilaçlama şirketi aramanıza gerek yok. Sağlık Bakanlığı imzası taşıyan firmamız, TSE yüksek kalite değerlerine sahip tescil damgalı ilaçlarımızla, Dünya Sağlık Örgütü tarafından verilen destekle, Belediye ile ortak çalışmalarımızla yıllardır İstanbul Avrupa yakasının sektöründe tek lider firmasıyız.

Bir önceki yazımız olan Sultangazi İlaçlama başlıklı makalemizde sultangazi böcek ilaçlama ve sultangazi haşere ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir