İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Firmamız, Beylikdüzü böcek ilaçlama servisi ile yaşam alanlarınızda oluşan haşere problemlerine son vermektedir. Haşere ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımız alanında uzman ilaçlama personellerimiz tarafınca Ziraat mühendislerimizin hazırlamış olduğu özel ilaçlarla uygulanmaktadır.

Bahçe gibi yeşil alanlara sahip alanlarda fazlaca üreyerek çoğalan haşere türleri evlerimizin içine kadar ulaşmaktadır. Bu gibi alanların periyodik olarak ilaçlanması haşere türlerinin yaşam alanlarımıza dağılmasını engelleyecektir.

Seçenek sunan ilaçlama yöntemlerimiz haşere türleri üzerinde en kısa zamanda etki sağlayarak yaşam alanlarınızı eski sağlığına kavuşturmaktadır. Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama uygulamalarımız firmamız tarafınca görevlendirilen uzman ilaçlama personellerimiz tarafından uygulanmaktadır.

Haşerelerin Zararları
Haşere türlerinin taşımış olduğu mikrop ve bakteriler insanların çeşitli sağlık sorunları yaşamalarına neden olmaktadır. Bu gibi zararlardan korunmanın en etkili yöntemi ilaçlama hizmetlerinden destek almaktadır.

Haşere türlerinden İnsanlara Bulaşan Hastalık Türleri;

  • Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Verem
  • Cilt Hastalıkları
  • Alerjik reaksiyonlar
  • Grip
  • Dizanteri
  • Tifüs

Beylikdüzü böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli onay ve belgelere sahip yasal bir kurumdur. Sektörde çok sayıda yer alan korsan firmalara karşı olan firmamız, daima bu gibi kuruluşlardan sağlığınızı ve yaşam alanlarınızı korumanızı önermektedir.

Beylikdüzü İlçesinde En Çok Görülen Haşere Türleri;
kalorifer böceği, Alman hamam böceği, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, Tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık,  karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, tatarcık, uyuz böceği, sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği,şıcan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi

İlaçlama servislerimiz Beylikdüzü ilçesinde yer alan tüm semt ve Mahallere ulaşmaktadır. Böcek ilaçlama Beylikdüzü, Dünya Sağlık Örgütü Tarafından onaylanan ilaçlarla insan ve çevre sağlığını korumaktadır.

Beylikdüzü’nde böcek ilaçlama hizmeti talep etmek için iletişim numaralarımızdan 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz gün boyu müşterilerimizle iletişim kurmak için görev başındadır. Böceklerden kurtulmak için bize ulaşarak ilaçlama randevusu almanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sultangazi İlaçlama başlıklı makalemizde sultangazi böcek ilaçlama ve sultangazi haşere ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir