Bit İlaçlama

Bit İlaçlama Servisi

Bit ilaçlama oldukça eksi bir ilaçlama yöntemidir. Bit ilaçlama özellikle insan sağlığı açısında çok önemli bir yere sahiptir. Genel olarak bit çok küçük bir parazittir. Memelilerin ve insanların kanlarını günde 2-3 kere emerek hayatlarını devam ettirirler. Bitlerin en bilinen türleri baş, vücut ve karık bitleridir. Özellikle saçlarımıza ve vücutlarımıza yumurtalarını çok iyi bir şekilde yapıştırırlar. Bit ilaçlama ile çok kısa bir süre içinde ölerek üzerimizden atılması sağlanan bir çeşittir. Bitler kısa bir süre içinde insanların eşyalarına yayılma özelliğine de sahiptirler.

Bitten korunmak için ne yapılır?

Bitten korunmak için sadece vücudumuza da atılması yeterli olmamaktadır. Bunun dışında
kullandığımız eşyalarında çok iyi bir şekilde temizlenmesi gerekiyor. Bitler en çok okul gibi toplu olarak bulunulan alanlarda yayılmaya başlarlar. Buralarda özellikle çocuklar arsında bir bit olayı görüldüğünde artık diğerlerine sıçrama ihtimalide artmış olmaktadır. Bitlerin vücudumuza ısırdığı bölgelerde şiddetli kaşıntılar olur. Ve bu bölgelerde bazı lekeler oluşmaya başlar.

Bit ilaçlama bu kızarıklıkların ve lekelerin yayılmasına da engel olur. Eğer bitlerin bu ısırdıkları yerlerde bakteriler yerleşirse bazı ciddi hastalıklara neden olabilirler. Bitlerin kontrolü ve yayılmaması konusunda özellikle temizlik konusuna çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Vücudun iyi temizlenmesi, çamaşırların özellikle sürekli olarak yıkanması, hayvanların ve evdeki eşyaların ilaçlanması gerekmektedir. Bit ilaçlama konusunda özellikle evlerinizde olan ve sizlerin gözle göremeyeceğiniz bitlerin temizlenmesinde sizlere her zaman yardımcı oluyoruz. Gözden kaçacak olan birkaç bit ile kısa sürede yavrulayarak sayı olarak artacağından bu konu hakkında bizlere başvurmanız, bitlerden kesin olarak kurtulmanızda en etkili yöntem olacaktır.

Öncelikle vücutların ve bütün giyeceklerin bitten arındırıldığına emin olduğunuz zaman artık bizler evinizdeki bütün bitleri en etkili ilaçlar ve en iyi olanaklarla tamamen kurutma yöntemini yapıyoruz. Bunun ardından artık bu dertten kalıcı olarak kurtulmuş oluyorsunuz. Bit ilaçlama servisi yetkililerinden özenli bir yardım almadan tek başınıza yapacağınız işlemelerin sonucunda mutlaka kısa sürede yine bit konusunda sıkıntı çekeceksiniz. Çünkü firmamızın kullanmış olduğu özel ilaçlar sayesinde bitler bir daha asla canlı olarak evinizin içinde bulunmayacak duruma getirilmiş oluyor. Şirketimiz bit ilaçlamanın yanında kene ilaçlama, fare ilaçlama,akrep ilaçlama ve daha birçok haşereye ilaçlama hizmeti vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Alman Hamam Böceği İlaçlama başlıklı makalemizde alman hamam böceği, alman hamam böceği ilaçlama ve alman hamam böceği ile mücadele hakkında bilgiler verilmektedir.

\\ tags: , , , ,


Yorum Yapın

Copright 2014 Doğru İlaçlama | kaloriferbocegi.us | Site Haritası