İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcek İlaçlama Servisi

Doğru ilaçlama şirketi İstanbul’da yer alan tüm İlçe ve semtlere böcek ilaçlama servisi ile hizmet vermektedir. Daima Sağlıklı ve Güvenilir ilaçlama hizmeti sunan Doğru ilaçlama, böcek ilaçlama servisleri arasındaki yerini korumayı başarmıştır.

Böcek ilaçlama servisi, yaşam sürdüğünüz açık veya kapalı tüm alanlarda yer edinen haşere ve fare türlerine karşı profesyonel yöntemlerle mücadele eden önemli kuruluşlardır.

Haşere türlerinin varlığı ve bulunduğu ortamlar daima insan sağlığını tehlike altına almıştır. Haşerelerin taşıdıkları mikrop, bakteri ve virüsleri gezindikleri alanlara, eşyalara ve yiyecekler üzerine bırakmaları insanların önemli sağlık problemleri yaşamalarına neden olmaktadır. Pire, kene, tahtakurusu, sivrisinek gibi haşere türlerinin insan kanı emerek besin ihtiyacını karşılaması doğrudan insanları haşere türlerinden geçebilecek virüslere maruz bırakmaktadır.

Haşere türlerinden insanlara geçen bazı hastalık türleri;

  • Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Verem
  • Cilt hastalıkları
  • Dizanteri
  • Tifüs
  • Parazitsel hastalıklar
  • Bağırsak hastalıkları
  • Grip

Böcek ilaçlama servisi, geçekleştirmiş olduğu pire ilaçlama, haşere ilaçlama, fare ilaçlama gibi uygulamalarıyla haşere türlerinden gelebilecek tüm zararların önüne geçerek insan ve çevre sağlığını korumaktadır.

Doğru böcek ilaçlama servisi, bit, kene, pire, akrep, güve, kalorifer böceği, tespih böceği, hamam böceği, çıyan, örümcek, sinek, kakalak, salyangoz, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, halı böceği, karınca, ağaç kurdu, tahtakurusu, tahtakurdu, kırkayak, çekirge, lağım faresi, pamuk faresi, ev faresi, çatı faresi gibi tüm fare ve haşere türleri üzerinde ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirerek kesin çözümlere ulaşmaktadır.

Doğru ilaçlama, böcek ilaçlama servisleri ile problemlerinize anında çözüm getirmek adına 7/24 haşere ilaçlama servisi vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz günün her saati sizler için hizmet sunmaktadır. Böcek ilaçlama servisleri arasında güvenli hizmet sunan firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli tüm onaylara sahip yasal bir kuruluştur. Haşere ve fare türlerine karşı kullanmakta olduğumuz böcek ilaçları Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır. İlaçlama yöntemlerimiz alanında uzman ilaçlama personellerimiz tarafınca uygulanmaktadır.

Böcek ilaçlama servisi ile yaşam alanlarınızda yer edinen haşere türlerinden kurtulmak istediğiniz vakit iletişim numaralarımızdan böcek ilaçlama servisimize ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Doğru böcek ilaçlama servisi tüm ilçe ve semtlere kesintisiz haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama Firmaları başlıklı makalemizde ilaçlama firmaları ve ilaçlama firması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir