İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcek ilaçlama Şirketleri

Dünya üzerinde yaşam süren haşere türlerini yılın her mevsimi görmemiz mümkündür. Yaşam sürdüğümüz alanlarda sağlığımızı ve çevremizi tehdit eden böcek türlerine karşı her zaman hizmet veren böcek ilaçlama şirketleri, yaşam alanlarınızı dezenfekte ederek haşerelerin zararlarından korumaktadır. .Doğru böcek ilaçlama servisi, İstanbul, Kocaeli ve Ankara bölgesine sunmuş olduğu ilaçlama servisleriyle haşere sorunu yaşanan alanlara en kısa süre içinde ulaşmaktadır.

Doğru ilaçlama şirketi, böcek ilaçlama şirketleri arasında daima en kaliteli hizmeti sunarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Böcek ve fare grupları yuvalarını yaşam alanlarımızda ulaşılması güç olan noktalara yaparak gizlenirler. Bireysel müdahale ile haşerelerin yuva yaptıkları gizli alanları ilaçlamak neredeyse imkansızdır. Fark edilmeyen haşere yumurtaları çok kısa bir süre sonra yüzlerce haşere yavrusu olarak karşımıza çıkacaktır. Çünkü yumurtlama yöntemi ile üreyen haşere grupları hızla üreyerek sayılarını arttıran canlılardır. Haşere gruplarından insanlara envai çeşit hastalık bulaşarak ciddi sağlık problemlerine neden olmaktadır. Böcek ilaçlama şirketleri kullanmış oldukları ilaçlama teknikleri sayesinde fare ilaçlama ve haşere ilaçlama uygulamalarını ulaşılması en güç alanlara bile ulaşarak gerçekleştirir.

Doğru ilaçlama şirketi olarak kullanmakta olduğumuz ilaçlama teknikleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • ULV ilaçlama

İlaçlama tekniklerimiz uzman ilaçlama personellerimiz tarafından belirlenerek tüm haşere türleri üzerinde etkili olarak uygulanmaktadır. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli tüm onaylı belgelere ve izinlere sahip yasal bir kuruluştur. Haşere türleri ile mücadelede kullanmakta olduğumuz ilaçlar insan ve çevre sağlığına dost zararsız ürünlerdir.

Böcek ilaçlama şirketleri arasında kesintisiz hizmet veren şirketimiz alanında uzman bir kadro ile ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Firmamız 7 gün 24 saat haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetleri ile Müşterisinin yanındadır. Haşere türleri, ilaçlama yöntemleri, ilaçlama zamanı gibi merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi almak istediğini vakit 7/24 Müşteri Temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi almanız mümkündür.

 

 

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama Servisi başlıklı makalemizde ilaçlama servisi ve ilaçlama servisleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir