İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Çatı Faresi İlaçlama

Çatı faresi ilaçlama diğer farelere göre biraz daha farklı bir yöntemdir. Çatı faresi ilaçlama şekillerinde firmamız sıvı bazı ilaçlarda kullanırlar. Çatı fareleri diğer fare türlerinden farklı olarak daha yukarıda yaşamayı seven türlerdir. Genelde tavan aralarında ve buralardaki yumuşak yerleri içinde yaşarlar. Özellikle geceleri çatıda gezerken çıkardıkları sesler yüzünde insanları tedirgin ederler. Çatı faresi ilaçlama konusunda uzman ekibimiz tarafında sıkça yapılan bir işlemdir. Bit, kırkayak ya da kene ilaçlama yöntemlerimizde olduğu gibi çatı faresi ilaçlama yöntemimizde de özel bir ilaç kullanmaktayız. Bilindiği gibi fareler memeli hayvanlardır ve doğurma yöntemi ile çoğalırlar. Keskin dişlere sahip olan fareler en zorlu maddeleri ile kısa bir süre içinde delerek yiyeceklere ulaşma konusunda çok büyük sıkıntı yaşamazlar. Çatı faresi ilaçlama işlemi çok bilinçli bir şekilde yapmak zorundadır. Özellikle farelerin geldiği yerler ve yaşadıkları alanlar düzgün ve etkili bir yöntem ile çatı faresi ilaçlama servisi tarafından ilaçlanarak bu konuda geçici değil kalıcı bir önlemi müşterilerimize sunmaktayız. Özellikle uyguladığımız yöntemler arsında çatının bazı noktalarına ulaşamadığı için bu gibi yerlere sıvı ilaçlar sıkarak buralarda da var olan farelerin ya da yavruların yok edilmesi amaçlanır.

Çatı faresi ilaçlama şirketi olarak misyonumuz yaşam alanlarınızdaki sıkıntıları kalıcı çözümler ile bitirmek, çatı faresi ilaçlama servisi içinde en ekonomik hizmeti adresinize kadar sağlamaktır.

Firmamızın bu konuda kullandığı en kaliteli ilaçlar sayesinde tavanlarda ve çatılar yer alan farelerin toplu bir şekilde öldürülerek artık sorun olarak ortaya çıkmasından kurtulması amaçlanıyor. Fareler çok seri hareket eden ve akıllı hayvanlar oldukların ilaçlama esnasında kaçmış olsalar bile etkili ilaçların onların yok edilmesinde sonradan faydası oluyor. Bu konuda defalarca olumlu yorumlar alan firmamız müşterilerine farelerden kurtulma konusunda tam bir garanti veriyor. Özellikle çatı farelerinden kurtulmak ama ile kişilerin yaptıkları mücadeleler her zaman olumsuz sonuçlar vermektedir. Bu yüzden firmamız bu konuda her zaman sizlere yardımcı olmak için 24 saat hizmet veriyor. Diğer haşere türlerinin yok edilmesinde olduğu gibi en son teknolojik ürünler ve en yeni aletler ile çatılardaki nerdeyse her nokta ilaçlanarak hem farelerin hem de başka yerde bulunan yavrularının yok edilmesi firmamız tarafında sizlerin hizmetine sunulmuş oluyor.

Bir önceki yazımız olan Apartman İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir