İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ev İlaçlama

İnsanların yaşam alanlarını itila ederek, çevreden getirdikleri yüzlerce farklı türdeki mikroorganizmanın; gıdalara, elbiselere, yataklara ve temas edilen yüzeylere yerleşmesini sağlayan böcek ve haşere tahmin edilenden daha da ciddi bir sorundur. Kara Ölüm ismi verilen veba salgınından binlerce insana hayvanlardan geçen kuduz hastalığına bugüne kadar milyonlarca insan böcek ve haşerelerin taşıdığı hastalıklar sebebiyle ciddi zarar görmüş ve hatta canından olmuştur. Günümüzde “bilinçli bir şekilde yürütülen” ev ilaçlama işlemleriyle bu zararlıların ortak yaşam alanlarını geri dönmemek üzere terk etmesini sağlanabilmektedir. İlk bakışta ev ilaçlama piyasadan temin edilen “genel ilaçlar” il basit bir biçimde yapılan uygulamalar gibi görünse de, evde böcek sorunu başlar başlamaz bu tür gereksiz ve zararlı uygulamalarla uğraşmadan profesyonel yardım alınması gerekir.

Evlerde ilaçlama yapacak firmaların; bakanlık ruhsatına sahip olması, bu firmalarda çalışan ev ilaçlama ekiplerinin bu konu hakkında eğitim almış, firma bünyesinde ev ilaçlama ekipleri dışında mühendis ve sağlık kontrolörlerinin de bulunması yani kısaca “ne yaptıklarını bilmesi” gerekir. Ev ilaçlama belki de böcek ve haşerelerden kurtulma yöntemleri arasında amatör uygulamalara ve hataya yer olmayan en önemli konudur. Zira çocuklardan yetişkinlere insanların yaşam alanı olan evlerde ilaçlama yapacak kişilerin tamamının, yaptığı işe sorumluluk duyması gerekmektedir. Ev ilaçlama uygulamaların kesin çözüm almak için böcek ya da haşere türünün doğru belirlenmesi, ev ilaçlamada kullanılan ilaç karışımının sağlanması açısından oldukça önemlidir. Ancak ev ilaçlama öncesinde soruna neden olan böcek ve haşerelerin türünün belirlenmesi için dahi geniş bir bilgi birikim gerekir zira binlerce farklı türde böcek ve haşere bulunmakta, bu canlıların neredeyse her biri için uygulanması gereken ilaç farklı olmaktadır. Ev ilaçlama ancak bu şekilde “kalıcı” çözüm üreten bir uygulama olmaktadır.

Bakanlık ruhsatı ile yetkili ilaçlama firması olarak “güvenilir, garantili ve ekonomik” çözümler sunan Doğru İlaçlama; bit, gümüş böceği, kalorifer böceği, kene, hamam böceği, pire, örümcek, fare, güve, halı böceği, Kara Fatma ve diğer tüm böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Apartman dairesi ya da müstakil konut fark etmeden ev ilaçlama hizmetlerimiz ile tüm böcek ve haşere sorunlarına %100 memnuniyet garantili çözümler üretmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Jel İlaçlama başlıklı makalemizde ilaçlama, jel ilaçlama ve jel ilaçlama hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir