İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Güve İlaçlama

Güve ilaçlama sağlığımız için önemli bir olaydır. Güve ilaçlama diğer haşereler gibi bizim çeşitli mikroplardan uzak kalmamızda ve yiyeceklerimizle eşyalarımızın korunmasında bizlere yardım sağlayan bir yöntemdir. Güveler genelde havada uçuşan ve küçük yapılı hayvanlardır. Beslenme şekillerine ve yapılarına göre güvelerin boyları da türleri de değişmektedir güveler beslenmeleri içinde bulundukları ortama göre değişmektedir. Pirelerden farklı olarak insan ya da hayvan kanına gereksinim duymazlar. Bu nedenle güveler asla insanı ısırmazlar. Güveler ışığa çok hassas olduklarından genelde geceleri beslenirler.  Güvelerinde bazı çeşitleri vardır. Bunlardan en bilinenleri tahıl güveleri, insan güveleri, deri güvesi ve odun güvesidir. Güvelerin en çok zarar verdiği maddeler insanların besinleri ve eşyalarıdır. Güvelerin kendilerini korumak için var olan bir radar sistemleri vardır. Böylece kendilerine karşı olan tehditlerden kolay şekilde kaçarlar. Bir güve hiçbir şey yemeden iki sene boyunca kozasında yaşayabilir. Güvelerin üremesi için bir dişi ve bir erkeğe ihtiyaçları vardır. Üremeleri bulundukları ortama ve bunun sıcaklığına göre değişir.

Güve ilaçlama ve güveden korunmak bu canlıların türlerine göre değişiklik gösterir. Güve ilaçlama çok dikkat gerektiren bir konuşur. Güve ilaçlama işinde güvelerin türüne göre farklı ilaçlar kullanılmaktadır. Mesela tahıl güvelerini yok etmek için kullanılan ilaçlar odun güvesi için kullanılan ilaçlardan farklıdır. Güve ilaçlama konusunda uzaman kişilerden profesyonel bir yardım almak gerekmektedir. Güve ilaçlama servisi olarak kullanılan ilaçların tümü sıvı ilaçlardan oluşmaktadır. Güveden kurtulmak isteyen kişiler bu konuda mutlaka işini bilen uzmanlardan oluşan firmaların yardımını almalıdırlar. Güvelerin üreme süreleri kısa olduğu için bu konuda herhangi bir şüphesi olan kişiler en kısa zamanda ilaçlama işlemi yaptırmalıdırlar. Eğer güve konusunda bir ilaçlama istiyorsanız uzaman ekibimiz ile 7/24 sizlerin hizmetinizde oluyoruz. Farklı illerde sürekli olarak güve ilaçlama yapan uzman kadromuz sayesinde sizi bu dertten en kısa zamanda kurtarmayı amaçlıyoruz. Sizde bu konuda önleminizi en erken süre içinde hizmet almak istiyorsanız en kısa zamanda bizimle irtibata geçerek bu konuda uzman kişilerden en etkili ilaçlama yöntemleri ve en gelişmiş teknolojik aletler ile sorundan kurtulabilirsiniz.

Sektördeki bilgi ve tecrübemizi işimize yoğunlaştırdığımız güve ilaçlama servisi ile 7 gün 24 saat hizmet verebilmekteyiz. Güve ilaçlama servisleri ararken bizimle irtibata geçmeden karar vermeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Apartman İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir