Haşere İlaçlama

Böcek, haşere ve fareler bünyelerinde çok farklı hastalık yapıcı mikroorganizmaları taşımaktadırlar. Bu zararlılar yılın farklı dönemlerinde beslenme, barınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile kapalı ortamlara da girmektedirler. Her türlü kapalı mekanda en kuytu oyuklarda, köşelerde yuva yapıp, etraftaki daha küçük böcekler ya da gıda artıkları ile beslenen bu tür haşere ile mücadelede girişilecek her nevi bireysel çaba olumlu sonuç vermemektedir. Bu nedenle tüm zararlılar ile mücadelede profesyonel bir firmadan haşere ilaçlama hizmeti almak en doğru davranış olacaktır. İşini profesyonellikle yapan ilaçlama firmamızca her nevi fare, hamamböceği, kalorifer böceği, kene, çiyan, akrep gibi zararlılara karşı etkili mücadele tekniklerimiz bulunmaktadır.

Haşere ilaçlamada ne tür ilaçlar kullanılır?

Haşere ilaçlama işleminin bilinçli ve ruhsatlı bir firma tarafından yapılması esastır. Kontrolsüzce yapılan her bir böcek ilaçlama faaliyeti hem uygulayıcıya hem de ortamda yaşayan diğer kişilere zarar vermektedir. Böcek ilaçları çok farklı etken madde içerikli ve farklı metotlarla uygulanması gereken formüllerdir. Konusunda deneyim sahibi olup bilinçli bir ilaçlama faaliyetinin tatbiki son derece önemlidir. Haşere ilaçlama yapılırken kullanılan ilaçlar sağlık bakanlığı onayı altında geliştirilmiş, insan sağlığına zararlı olmayan aynı zamanda da doğa dostu formüllerdir. Bu sayede hem böcek ile mücadelede başarı yakalanır hem de insan sağlığına zarar verilmez. Böcek ilaçlamada yaygın olarak kokusuz, kokulu sıvı ilaçlar ve jel türü ilaçlar uygulanmaktadır. Kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlar püskürtme yöntemi ile tatbik edilmektedir. Her tipteki ilaçlamada hiçbir ön hazırlık yapılmasına gerek duyulmaz iken, kokulu ilaçlamada uygulama sonrasında alanın bir süre kapalı kalması ve daha sonra da havalandırılması gerekmektedir. Her çeşit ilaçlama uygulaması firmamızca nitelikli bir şekilde tatbik edilmektedir. Fare gibi kemirgenlerin yanında tüm böcek türleri örneğin çiyan, karafatma, hamamböceği, akrep, kene gibi zararlılar için de ilaçlama firmamızca en çeşitli ve en etkili böcek ilaçlama ilaçları uygulanmaktadır.       

Haşere ilaçlama hangi sıklıkla yapılır?

Genelde bahara girerken ve yaz sonu olmak üzere senede iki kez yapılacak bir böcek ilaçlaması standart bir mekanın böcek sorunundan kurtulması için yeterlidir. Ancak daha kritik alanların, çevresel nedenlerden dolayı bazı tehditlerin olduğu ortamların, daha sık ilaçlanması önerilebilinir. Temelde ilaçlamanın yapılması için bir mevsimin beklenmesine gerek yoktur. İstendiği her zaman her an ilaçlama yaptırılabilinir. Özellikle küçük çocukların olduğu ortamların, ya da yeni bir mekana taşınırken taşınma öncesinde alanın ilaçlanması tavsiye edilmektedir. Haşere ilaçlama sıklığına, ilaçlama firması elemanları karar verir ve uygular. Dilerseniz firmamızca da periyodik ilaçlama hizmetleri verilmektedir. Hazırlanan periyodik ilaçlama çizelgeleri doğrultusunda müşterimizin uygulamalarını takip etmekte ve servis zamanına yakın bir tarihte de randevu almak için aramaktayız. Özellikle üretim ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmaların koruyucu bakım uygulamalarının da bir parçası olan ilaçlama hizmetleri sayesinde her türlü böcek, haşere ve kemirgen ile mücadelenizde kesin sonuç elde etmiş olacaksınız. Firmamızca hem konut, hem apartman, hem de okul, hastane, depo, fabrika, her nevi işyerleri titizlik ve profesyonellikle ilaçlanmaktadır. Garantili haşere ilaçlama hizmetimiz sonrasında bizlere her çeşit sorunuzda dönmeniz mümkündür. Tamamı eğitimli ve konularında uzman servis yetkililerimiz sizlerin tüm böcek, haşere ve kemirgen sorunuzda yanınızda olmaktadırlar. Yıllardır başarı ile sürdürdüğümüz fare, hamamböceği, karafatma, kene, akrep ve benzeri böcek ilaçlamalarımız sayesinde birçok aile ve iş sahibi de rahat bir nefes almıştır. Size de önerimiz hemen irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçip hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almanız olacaktır.

Bir önceki yazımız olan İlaçlama başlıklı makalemizde ilaçlama, ilaçlama firmaları ve ilaçlama fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

\\ tags: , ,


Yorum Yapın

Copright 2014 Doğru İlaçlama | kaloriferbocegi.us | Site Haritası