İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İlaçlama Fiyatları

Haşere ve böceklerin işyeri ve evlerde görülmesiyle birlikte hastalıkların da kapıda olduğu anlaşılır ve hummalı bir ilaçlama şirketi arayışına girilir. İlaçlama şirketi seçerken kriterin ilaçlama fiyatları olması, belki de bu konuda en tutumu takınarak soruna çözüm aramaktır. Böcek ve haşerelerden kurtulmak için firma seçimi yapan kişilerin ilaçlama fiyatları doğrultusunda karar vermesi, yapılan bu hatanın sorunun çözülememesi ve yapılan ödemenin de boşa gitmesi demektir. Ödenen paranın boşa gitmesi bir yana firmaları verdiği ilaçlama fiyatı doğrultusunda seçmek, insan sağlığının da riske atılmasına neden olabilir. Zira korsan olarak çalışan kişiler bilinçsiz bir biçimde çok tehlikeli kimyasalları ev ve işyerlerine uygulamakta, bu nedenle de ilaçlama fiyatları yetkili firmaların tekliflerinden daha düşük olmaktadır.

İlaçlama Fiyatları
Fiyatlarımız Tüm Semtlerde Aynıdır
100 m2 ye kadar bütün haşereler
60-70 TL aralığında
150- 300 m2 ye kadar bütün haşereler
90-130 TL aralığında
300 m2 üzeri için size özel ilaçlamafiyatları uygulanmaktadır

Binlerce farklı böcek ve haşere türünün hepsine etki eden ancak insan sağlığına da zarar vermeyen bir ilaç karşımı “bugüne dek bulunamamıştır”. Bu sebepten ötürü ilaçlama fiyatları doğrultusunda inceleme yapıldığında korsan çalışan kişilerin çok ucuz fiyat vermesi çok normaldir çünkü bu kişilerin kullandığı ve adına ilaç dediği kimyasalların aslında “insan sağlığına zarar vermek dışında” elle tutulur bir işlevi bulunmamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından insanlar üzerinde olumsuz etkiler yaratmadığına dair inceleme yapılmış ve bu doğrultuda kullanımı onaylanmış ilaçlarla çalışan Doğru İlaçlama, hem ilaçlama fiyatları hem de garantili çözümleriyle çifte memnuniyet oluşmasını sağlamaktadır. Dev bir uzman ekiple çalışan ve bakanlık onaylı ilaçlar haricinde hiçbir zararlı kimyasal kullanmayan firmanın sunduğu hizmet ve ilaçlama fiyatları, korsan kişilerin işleriyle kıyaslanamayacak kadar yüksek kalitede yani apayrı bir kulvardadır…

İlaçlama fiyatları ucuz olan her firma iyi demek değildir. Çünkü böcek ilaçlama işi fiyat ile değil, profesyonel hizmet kalitesiyle incelenmesi gereken bir konudur. İnsan sağlığının dahil olduğu tüm konularda olduğu gibi, böcek ilaçlama konusunda da ilaçlama fiyatları ile tercih yapmak oldukça büyük bir yanlış olacaktır. Zira bu tarz bir tutum, insan sağlığının ilaçlama fiyatları yani para ile kıyaslanması manasına gelmektedir. Hamam böceği, Karafatma, Kalorifer böceği, kene, pire, gümüş böceği, fare, akrep, örümcek ve diğer tüm zararlıları neden olduğu sorunlara kesin çözüm getiren Doğru İlaçlama; ilaçlama fiyatları ile her bütçeye uygun çözümler sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İlaçlama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde ilaçlama da hangi ilaçlar kullanılır, ilaçlama nasıl yapılır ve ilaçlama yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir