İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İlaçlama Nasıl Yapılır?

On yılı aşkın süredir ilaçlama nasıl yapılır, ne sıklıkla uygulanmalıdır, öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler ile ilgili çok sayıda müşteri bilinçlenmiş ve profesyonel destek alarak bu zararlı canlılardan kurtulabileceğini öğrenmiştir.

Böcek ilaçlama hizmetlerinde uygulanacak alana ve haşereye göre özel çözümler üreten firmamız gelişen teknolojiyi de takip ederek % 100 güven ve kesin çözüm garantisi ile işlemlerini tamamlamanın gururunu yaşamaktadır.

İlaçlama genellikle buharlama yöntemi ile kokulu bir sıvı ilaç ile alanda iğne deliğine kadar her noktaya nüfus edecek biçimde uygulanır. Bazı durumlarda özellikle hastane gibi bölgelerde kokusuz sıvı ilaç uygulaması yapılır. Böylelikle alanı kapatmak zorunda kalmazsınız.

Sizlere kısaca ilaçlama nasıl yapılır belirtelim.

Sıvı ilaçlama

Alanda elektrikli bir araç ile kokulu sıvı ilaç uygulaması buharlama yöntemi ile yapılır alan en az iki saat kapanması gerekir ve sonrasında yarım saat havalandırılarak kullanılır. İlaçlama sonrasında mutfak eşyaları sudan geçirilerek kullanılmalı ve en 1 hafta ıslak temizlik yapılmamalıdır.

Jel ilaçlama

Sadece hamam böceği ve çeşitleri için uygulanan bir işlemdir. Uygulama yapılacak olan alanı kapatmak ya da öncesinde sonrasında yapılacak bir işlemi bulunmamaktadır. Müşterilerimiz evlerinde yemek pişirirken bile jel ilaçlama yapılabilir.

Görüldüğü üzere oldukça detaylı ve uzmanlık gerektiren bu canlılara karşı ilaçlama yapmayı düşündüğünüzde haşere ilaçlama firmaları ile görüşerek profesyonel destek almak gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Haşere ilaçlama hangi sıklıkla yapılır? başlıklı makalemizde hangi sıklıkla haşere ilaçlama yaptırmalıyım, haşere ilaçlama devamlı yaptırılmalı mı ve haşere ilaçlama süresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir