İlaçlama yaptırmak sağlıklı mı?

İlaçlama yaptırmak sağlıklı mı?

İlaçlama insanların sağlığını korumak amacı ile zararlı canlılara karşı uygulanan karışımların alanda uzun süre koruma sağlamsına demektir. İlaçlama yaptırmak sizleri korumak için oldukça önemlidir. Yaşam alanlarında görülen çok sayıda haşere insan sağlığını salgın hastalık çeşitleri ile çok ciddi sağlık sorunlarının oluşmasına neden olmaktadır. Bunu engellemenin tek yolu konusunda deneyimli böcek ilaçlama şirketleri ile görüşüp destek almak gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Olmalı

İlaçlama şirketleri Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlar kullanıyorsa ve ruhsatlı olarak çalışıyorlarsa ilaçlama yaptırmak konusunda tedirgin olmanıza gerek yoktur. Kullanılan ilaçların hiçbir şekilde insana zararı bulunmamaktadır. İlaçlama firması sizlere ilaçlama öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler hakkında detayları aktaracaktır bunlara uyulduğu takdirde hiçbir sorun oluşmamaktadır.

Her firmadan ilaçlama hizmeti almak tehlikelidir çünkü sektörde çok sayıda korsan diye adlandırmış olduğumuz haşere ilaçlama şirketleri bulunmaktadır. Ekonomik ilaçlama fiyatları ile insanların dikkatini çeken bu şirketlerden uzak durulması gerekmektedir. Bu gibi şirketlerden alınan hizmetler nedeni ile zehirlenme şikâyetleri oldukça sık görülmektedir. Bu nedenle 15 yıldır İstanbul başta olmak üzere Bursa ilaçlama, Ankara ilaçlama, İzmir ve Kocaeli ilaçlama ekipleri ile merdiven altı firmalara karşı aldığımız önlemler ile müşterilerimizi uyarmaktayız.

Ev ilaçlama, iş yeri, ofis, fabrika ilaçlama, kömürlük, bodrum ilaçlama, çatı, apartman, bina ilaçlama, alışveriş merkezi, yuva, okul ilaçlama, dersane, hastane, otel, restaurant ilaçlama ve cafe ilaçlama gibi açık ya da kapalı tüm bireysel ve ortak alanlarda insan sağlığını bulaştırdıkları hastalıklar ile zararı dokunan canlılara karşı böcek ilaçlama şirketi olarak 7/24 hizmet sunmaktayız.

Her türlü haşere için ayrı ayrı ilaç hazırlayan şirketimiz özel ziraat mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile hamam böceği, kalorifer böceği, çıyan, kırkayak, akrep, örümcek, yılan, salyangoz, danaburnu, halı böceği, bitki biti, tahtakurusu, güve, pire, ağaç kurdu, bit ve fare gibi canlılar karşı ilaçlama hizmetinde bulunur. İlaçlarımız hiçbir şekilde koku, iz, leke bırakmaz. Uygulama yapan ilaçlama teknisyenlerimiz özel eğitimlerden geçirilmiş ve hepsi böcek ilaçlama konusunda deneyim sahibidir.

Sizlerde sağlıklı, güvenilir, kaliteli ve ekonomik böcek ilaçlama işleminden faydalanmak isterseniz sitemiz içerisinde bulunan irtibat numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Haşere İlaçlamada Ne Tür İlaçlar Kullanılır? başlıklı makalemizde böcek ilacı, haşere ilaç fiyatları ve haşere ilaç türleri hakkında bilgiler verilmektedir.

\\ tags: , , ,


Yorum Yapın

Copright 2014 Doğru İlaçlama | kaloriferbocegi.us | Site Haritası