İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İLAÇLAMA

Doğru ilaçlama şirketi, yaşam sürdüğünüz alanlarda yer alarak türlü zararlara neden olabilecek tüm haşere ve fare türlerine karşı profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Hava şartları, yuvalarının bozulması, yiyecek bulmak gibi çeşitli nedenlerden dolayı böcek ve fare türleri yaşam alanlarımıza kadar ulaşmaktadır. İlaçlama firmaları açık ve kapalı alanlarda zararlı böcek ve fare türlerine karşı etkin koruma sağlayan önemli kuruluşlardır.

Böcek ilaçlama teknikleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama

Böcek ilaçlama, gelişen teknolojik cihazlar ve ilaçlar sayesinde gümüş böceği, halı böceği, kulağakaçan böceği, kırkayak, çekirge, sıçan, yılan, bit, kene, pire, akrep, güve, kalorifer böceği, tespih böceği, hamam böceği, tahtakurusu, akar, kakalak, karınca, örümcek, akrep, çıyan, mite, kertenkele, sinek, sivrisinek, salyangoz, ağaç kurdu, tesbih böceği, lağım faresi, ev faresi, çatı faresi, fındık faresi, tarla faresi, pamuk faresi, alman hamam böceği, oryantal hamam böceği gibi tüm haşere ve fare türleri üzerinde uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama yöntemleri ve ilaçlama fiyatları haşere problemi yaşadığınız alan incelendikten sonra uzman ilaçlama personelleri tarafından belirlenmektdir.Haşere probleminin yaşadığı alanın büyüklü, haşerelerin türü , haşerelerin yoğunluğu ve ilaçlama yapılacak ilac türünün belirlenmesi ilaçlama tekniğini ve ilaçlama fiyatını belirlemektedir.

Çeşitli yöntemler kullanılarak gerçekleştirilen ilaçlama uygulamaları haşerelerin kısa sürede etkisiz hale dönüşmesini sağlamaktadır. Dikkat etmeniz gereken alanında uzman ve yasal olarak hizmeti sağlayan kuruluşlardan destek almaktır. Yasal olarak hizmet sağlamayan kuruluşlar çalışma ruhsatı bulunmayan ve Sağlık Bakanlığınca gerekli onaylara sahip olmayan firmalardır. Bu gibi firmalar kullandıkları kalitesiz ilaç ve uygulamalarıyla çeşitli sağlık sorunlarına neden olmakta ve haşere problemine çözüm getirememektedirler.

Sıvı, kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yöntemiyle gerçekleştirilen uygulamalar haşere türleri üzerinde özel olarak geliştirilmiş formüllerdir. Haşere türüne ve yoğunluğuna bağlı olarak belirlenen yöntemler alanında uzman ilaçlama personelleri tarafından belirlenmelidir. Fare türlerini etkisiz kılmak için kullanılan etkili yöntemlerden biride fare istasyonlarıdır. Firmamız zengin ilaçlama seçenekleri ile profesyonel hizmeti birleştirerek daima Sağlık Bakanlığı onayıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, örümcek, kakalak, tatarcık, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, çekirge, güve, eşek arısı,  akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama faaliyetlerini yerine getiren firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Haşerelerin yer aldığı alanlara uygulama yapılmadığı takdirde bu alanlar daima mikrop ve bakterilere ev sahipliği yapacaktır. Ciddi hastalıkların yaşanmasına neden olan haşere ve fare türleri mutlaka önlem alınması gereken zararlı canlılardır.

Açık ve kapalı alanlarda gerçekleşen uygulamalarımız garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerimiz en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunarak 7/24 hizmet sağlamaktadır.