İLAÇLAMA

Doğru ilaçlama şirketi, yaşam sürdüğünüz alanlarda yer alarak türlü zararlara neden olabilecek tüm haşere ve fare türlerine karşı profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Hava şartları, yuvalarının bozulması, yiyecek bulmak gibi çeşitli nedenlerden dolayı böcek ve fare türleri yaşam alanlarımıza kadar ulaşmaktadır. İlaçlama firmaları açık ve kapalı alanlarda zararlı böcek ve fare türlerine karşı etkin koruma sağlayan önemli kuruluşlardır.

Çeşitli yöntemler kullanılarak gerçekleştirilen ilaçlama uygulamaları haşerelerin kısa sürede etkisiz hale dönüşmesini sağlamaktadır. Dikkat etmeniz gereken alanında uzman ve yasal olarak hizmeti sağlayan kuruluşlardan destek almaktır. Yasal olarak hizmet sağlamayan kuruluşlar çalışma ruhsatı bulunmayan ve Sağlık Bakanlığınca gerekli onaylara sahip olmayan firmalardır. Bu gibi firmalar kullandıkları kalitesiz ilaç ve uygulamalarıyla çeşitli sağlık sorunlarına neden olmakta ve haşere problemine çözüm getirememektedirler.

Sıvı, kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yöntemiyle gerçekleştirilen uygulamalar haşere türleri üzerinde özel olarak geliştirilmiş formüllerdir. Haşere türüne ve yoğunluğuna bağlı olarak belirlenen yöntemler alanında uzman ilaçlama personelleri tarafından belirlenmelidir. Fare türlerini etkisiz kılmak için kullanılan etkili yöntemlerden biride fare istasyonlarıdır. Firmamız zengin ilaçlama seçenekleri ile profesyonel hizmeti birleştirerek daima Sağlık Bakanlığı onayıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, örümcek, kakalak, tatarcık, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, çekirge, güve, eşek arısı,  akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama faaliyetlerini yerine getiren firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Haşerelerin yer aldığı alanlara uygulama yapılmadığı takdirde bu alanlar daima mikrop ve bakterilere ev sahipliği yapacaktır. Ciddi hastalıkların yaşanmasına neden olan haşere ve fare türleri mutlaka önlem alınması gereken zararlı canlılardır.

Açık ve kapalı alanlarda gerçekleşen uygulamalarımız garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerimiz en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunarak 7/24 hizmet sağlamaktadır.

 


Yorum Yapın