İş yeri İlaçlama

Neden oldukları yüzlerce farklı hastalık sebebiyle zaten insanlar ile aynı alanda bulunması büyük risk demek olan böcek ve haşerelerin bir de iş yerlerine dadanması, genel toplum sağlığı açısından ciddi sorunlara davetiye çıkarılmasıdır. Böcek ve haşerelerin ticari işletmeler için bir sorun olmaktan çıkmasını sağlayan iş yeri ilaçlama uygulamaları, profesyoneller tarafından yürütüldüğünde iş yerinde böcek sorunu diye bir şeyin adının dahi anılmamasını sağlayacaktır. Jel ilaçlama, kokulu veya kokusuz sıvı ilaçlama gibi iş yeri ilaçlama konusunda etkili çözüm sunan yöntemler, “periyodik olarak” tekrarlandığında sorunun bir daha geri dönmemesini sağlayacaktır.

Genel hijyen kurallarının uyulması bir yasal zorunluluk olan işletmelerin iş yeri ilaçlama uygulamalarını düzenli olarak alması, müşterilerin de sağlıklı bir ortamda hizmet almasını sağlayacaktır. Yasal bir zorunluluk olmanın da ötesinde ahlaki açıdan düşünüldüğünde de zaten temiz olması gereken müesseselerin iş yeri ilaçlama hizmetlerini “yetkili, deneyimli ve uzman” bir firmadan alması en doğru tercih olacaktır. Zira her iş yeri ilaçlama yapan ve yaptığını “iddia eden” kişiye güvenilmemesi ve mutlaka Sağlık Bakanlığı ruhsatı ile diğer gerekli belgelerin sorulması gerekmektedir. Korsan çalışan kişilerin yapmaya çalıştığı iş yeri ilaçlama işlemleri böcek ve haşerelerin daha da çok beslenmesine, onlarca kişinin zehirlenmesine ya da akla dahi getirilmek istenmeyen sağlık sorunlarıyla karşılaşmasına neden olabilir. Bu nedenle özellikle restoran, lokanta, otel ,cafe ,bar ve gece kulübü gibi hijyene iki defa önem vermesi gereken ticari işletmelerin kimden iş yeri ilaçlama hizmeti aldığına dikkat etmesi gerekir. İş yeri ilaçlama konusunda yanlış kişilere güvenilmesi, sonrasında pişman olunacak bir karar olabilir…

Doğru İlaçlama olarak iş yerinde böcek sorunu yaşayan tüm müşterilerimize; kalorifer böceği, Karafatma, hamam böceği, kene, pire, gümüş böceği, bit, çekirge, örümcek, uyuz böceği gibi zararlılardan “kısa sürede ve kalıcı” olarak kurtulma imkanı sunmaktayız. İş yeri ilaçlama hizmetlerini Sağlık Bakanlığı onayı almış ilaçlarla yapan firmamız, “yetkili ilaçlama firması” olarak gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kalitede çalışmaktadır. İş yeri ilaçlama hizmetlerimiz her ölçekteki ticari işletmeye cevap verebilecek kalitede ve kapasitededir. Büyük ölçek firmalara kurumsal iş yeri ilaçlama hizmetleri sunan firmamız, küçük ve orta ölçekli firmalar için de hem ekonomik hem de çözüm garantili iş yeri ilaçlama hizmetleri vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Ev İlaçlama başlıklı makalemizde ev ilaçlama, ev ilaçlama fiyatları ve ev ilaçlatmak hakkında bilgiler verilmektedir.

\\ tags: , , ,


Yorum Yapın

Copright 2014 Doğru İlaçlama | kaloriferbocegi.us | Site Haritası