İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

İstanbul Böcek İlaçlama

istanbul-bocek-ilaclama

Böcek, haşere ve fare ile mücadele bireysel olarak yapılması mümkün olmayan bir faaliyettir. İşini titizlikle yapan referanslı bir böcek ilaçlama firmasından yardım almak şarttır. İstanbul Böcek İlaçlama olarak yıllardır sizlere en nitelikli ve hızlı servisi ulaştırmaktayız. Yılların tecrübesini çağdaş uygulamalar ile harmanlayan firmamızca sunulan hizmet sayesinde de dünya standartlarında bir böcek ilaçlama hizmeti alıyor olacaksınız. İstanbul Böcek İlaçlama’da müşteri memnuniyeti esastır. Bu nedenle her çeşit uygulamamız garantilidir. İstanbul ilaçlama firması olarak en çok alınan böcek şikâyetleri, kene, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, fare ile ilgili şikâyetlerdir. Tüm bu şikayetler ve farklı türdeki haşere şikayetleri firmamızca özenle değerlendirilip alan ilaçlaması yapılmaktadır. Seçkin kadrolarımızla, İstanbul böcek ilaçlama servisi verilen adrese hızlı bir ulaşım sağlamaktadır. Sorunu net bir şekilde tespit eden İstanbul İlaçlama akabinde sorunla ilgili planlamayı yapıp uygulamaya geçmektedir.

İstanbul Böcek İlaçlama Şirketleri

Çevresel ve mevsimsel faktörlere bağlı olarak bazı böcek ve haşere türlerinde artış görülmesi doğaldır. İstanbul böcek ilaçlama, konusunda bir numara olup, tüm uygulamalarında insan sağlığına zararlı olmayan ancak hedef böcek üzerinde son derece tesirli böcek ilaçlarını kullanmaktadır. Böcek ve haşere kolonilerinde uygulanacak böcek ilacı seçiminde koloni içerisindeki farklı gelişim evrelerinde olan böcekler de dikkate alınmalıdır.

İstanbul ilaçlama servisi olarak en çok alınan böcek şikayetleri;

  • Kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, Alman hamam böceği
  • Sinek, çıyan, akrep, örümcek, yaban arısı, karınca, salyangoz, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, çekirge,
  • Güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, kene, pire, tahta kurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği,
  •  Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan tüm ilçe ve semtlerine servislerimiz mevcuttur. Böcek ilaçlama İstanbul, sunduğu mobil uygulama ile İstanbul’un tüm semtlerine en çağdaş ve dinamik hizmeti ulaştırmaktadır. Kalitesinden taviz vermeden, dünya standartlarında sunduğu hizmetleri aynı zamanda son derece ekonomik fiyatlarla da tüketiciye ulaştıran İstanbul ilaçlama şirketi birçok konut ve iş yeri sahibinin de çözüm ortağı olmuştur. İstanbul Sancaktepe böcek ilaçlama şirketleri arasında en yaygın servis ağına sahip firmamızdaki her bir çalışanın eğitimi de bizim için son derece önemlidir. Tüm çalışanlarımız her tür haşere, böcek ve fare konusunda detaylı bilgi sahibi olup, uygulama yöntemleri ve etkili ilaçların tatbiki konusunda yeterli donanım ve tecrübeye sahiptirler. En nitelikli çalışanları bünyesinde barındıran şirketimizde müşteri memnuniyeti de temel ilkelerimizdendir. Müşteriyi üzecek, onu memnun etmeyecek her tür uygulamadan uzak kalıp, çalışmalarımızı bu doğrultuda yönlendirmekteyiz.

Konutunuzda, iş yerinizde, her tür haşere ve fare türüne karşı İstanbul böcek ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız konut yanında her tipteki ve büyüklükteki iş yeri, fabrika, hastane, okul, depo, atölye, büfe, restoran ilaçlamalarında da deneyimlidir. Özellikle riskli alanların periyodik ilaçlaması önemli ve de gereklidir. Hastane, okul, restoran gibi mekanlarda karşılaşılacak bir böcek ilaçlama sorunu kurum prestijine ciddi zararlar verebilir. Aynı zamanda öğrenci, hasta, müşteri ve çalışan psikolojileri de bu durumdan yara almaktadır. Tecrübeli ekipleri ile İstanbul böcek ilaçlama en kapsamlı ve hızlı servisi belirtilen adrese ulaştırmaktadır. Benzer şekilde alanın risk durumu da göz önüne alınarak böcek tehditlerine karşı alanın periyodik ilaçlama çizelgeleri oluşturulur. Bu çizelgelerin takibini, dilerseniz İstanbul İlaçlama olarak sizin adınıza yapmaktayız. Siz de İstanbul böcek ilaçlama şirketleri arasında bir arayış içerisinde iseniz,İstanbul haşere ilaçlama olarak sizlere en nitelikli hizmeti ulaştırmaya talibiz. İstanbul’un tüm semtlerine en hızlı ve de ekonomik servisi sunmaktayız.

Böcek ilaçlama İstanbul, haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.Dilediğiniz zaman firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

 İstanbul da Hizmet Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir