İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Jel İlaçlama

Böcekler ve haşereler; apartmanlarda kalorifer dairelerinden çatı aralarına, evlerde banyolardan mutfaklara ve iş yerlerinin neredeyse tamamında bulunmaktadır. Binlerce farklı türde mikrobu doğrudan insanların yaşadığı ve çalıştığı alanlara getiren böcek ve haşerelerden kurtulmak için kullanılan jel ilaçlama yöntemleri, sunduğu kolay kullanım ve garanti çözüm sebebiyle yaygın olarak kullanılmaktadır. Jel ilaçlama uygulamalarının “doğru kullanıldığında” böcek ve haşere karşı etkili olduğu unutulmamalıdır.

Jel İlaç Nedir?

Son yıllarda jel ilaçlama uygulamalarının daha fazla tanınması ile birlikte birçok insanın aklına gelen ilk sor “jel ilaç nedir” olmaktadır. Jel ilaçlama; soruna neden olan böcek ve haşere türünün belirlenmesinin ardından “sadece bu türe etki edecek” jel kıvamlı bir ilacın hazırlanmasıdır. Jel ilaçlama ile böcek ve haşere ilaçları ev ve iş yerinin her yerine uygulanabileceği gibi, uzmanların belirlediği ve daha da etkili olacak belirli bir bölgeye de jel ilaçlama yapılabilir. Jel ilaçlama yapmanın bir diğer avantajı da, bu ilacın uzun süre boyunca ortamda kalması ve böylece böcekler ile haşerelere karşı uzun vadeli koruma sağlamasıdır.

            Jel İlaç Hangi Haşerelerde Kullanılır?       

Jel ilaçlama işlemlerini yapan firmanı bakanlık ruhsatı ile çalışıyor olması ve tüm ekibinin eğitimli uzmanlardan oluşması halinde aslında jel ilaçlama ile birçok farklı haşere ve böcek türünün üstesinden gelinebilir. Jel ilaçlama; hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği, bit, pire, kene, tespih böceği, Kafa Fatma gibi birçok haşere üzerinde hızlı bir şekilde etki göstermektedir.

            Jel İlaç Kesin Çözüm mü?

Jel ilaç karışımlarının kesin çözüm üretmesi ilk olarak tercih edilen ilaçlama firmasının kalitesine, yani deneyimine ve uzmanlığına bağlıdır.Doğru İlaçlama olarak eğitimli profesyonel bir ekiple 7/24 tüm ihtiyaçlara garantili çözüm sunmaktayız. Firmamızda görev yapan tüm personeller ilaçlama ve insan sağlığı konusunda eğitim almış ve düzenli olarak hala da almaya ve kendilerini geliştirmeye devam etmektedir. Böcek ve haşerelerden kurtulmak için izlenecek yolun yanlış seçilmesi insanların zarar görmesine neden olabilir, sorunun kısır döngüye dönüşmesini sağlayabilir. Bunun olmaması için en iyisi işin uzmanına, Doğru İlaçlama hizmetlerine bir telefon açmanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Kokusuz İlaçlama başlıklı makalemizde ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve kokusuz ilaçlama hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir