İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kokulu İlaçlama

Böcek ve haşerelerden kurtulmanın garantili yolu olarak bilinen kokulu ilaçlama, birçok farklı teknik ve ilaç karışımı ile yetkili yetkisiz herkes tarafından uygulanmaktadır. Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip olan ve gerçek manada yaptığı işin uzmanı olan yetkili firmaların sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Böcek ve haşerelerden kısa sürede kurtulma imkanı sunan kokulu ilaçlama uygulamaları, aslında bilgisiz kişiler tarafından yapılamayacak kadar karmaşık bir işlemdir. Zira kokusuz ya da kokulu sıvı ilaçlama işlemlerinin arzu edilen sonucu vermesi için pek çok konuda uzmanlık gerekmektedir. Kokulu ilaçlama uygulamasında kullanılacak ilaç karışımının hazırlanması dahi başlı başına önemli bir iştir ve kesinlikle her zaman Sağlık Bakanlığı onayı olan ilaçlar kullanılmalıdır.

Yumurtaların sorun olduğu ve çok hızlı üreyen ya da çok dirençli olan böceklerin yok edilmesini sağlayan en etkili yöntemlerden biri olan kokulu ilaçlama, sıvı ya da jel gibi farklı tekniklerle yapılabilmektedir. Aniden etki gösteren kokulu ilaçlama işlemlerinin yumurtalar üzerinde de aynı etkiyi göstermesi gerekir ki, işin en önemli kısmı olan bu konuda uzman olunması gerekir. Bakanlık ruhsatına sahip olan en kaliteli ilaçlama firması olan Doğru İlaçlama, tüm ilaçlama ekibini düzenli olarak sertifikalı eğitim programlarına göndermekte ve saha elemanlarının en son uygulama yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.

Doğru İlaçlama bünyesinde kokusuz ve kokulu ilaçlama hizmetleri sunan ekiplerin hepsi; eğitimli, uzun yıllardır bu işi yapan ve en önemlisi de işinin odağına insan sağlığını koyması gerektiğini bilecek kadar bilinçli uzmanlardır. Kokulu ilaçlama gibi her detaya dikkat edilmesi gereken uygulamalarda dahi sorunun “tekrarlamamak üzere” ortadan kalkmasını sağlayan firmamız, tüm ilaçlama hizmetlerinin sorunu çözeceğine garanti vermektedir. Kokusuz ya da kokulu ilaçlama fark etmeden; evlerden iş yerlerine tüm böcek ve haşere sorunlarına kesin çözüm getiren firmamız haftanın her günü çalışmaktadır. Hamam böceği, fare, pire, karafatma, kalorifer böceği, bit, kene ve diğer tüm zararlılarla mücadele vermekteyiz. Kokulu ilaçlama hizmetlerimizin tamamında kolay ödeme seçenekleri sunmakta, hızla müdahale etmek için ekonomik fiyatlarla çözüm üretmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Sıvı İlaçlama başlıklı makalemizde ilaçlama, sıvı ilaçlama ve sıvı ilaçlama fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir