İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Pire İlaçlama

Pire ilaçlama yöntemi diğer haşereleri ilaçlama yönteminden farklıdır. Pire ilaçlama da pireler diğer haşerelerden daha farklı bir yapıya sahip oldukları için farklı yöntemlerle ilaçlanırlar. Pireler beslenmek için genel olarak kana ihtiyaç duyarlar. Pireler yaşamlarını parazit olarak devam ettirmektedirler. Yaklaşık 200 farklı çeşitte pire türü bulunmaktadır. Genelde pireler üzerinde yaşadıkları türün ismi ile anılırlar. İnsan piresi, hayvan piresi, toz piresi ya da kedi piresi bunlara verilebilecek örnekler arasındadır.

İnsan pireleri kendi vücut sıcaklıklarını insanınki ile aynı tutarak insan üzerinde uzun süre yaşayabilirler. İnsan pireleri günce 3 ya da 4 kere sivri dişleri ile insan etini ısırarak delerler. Bu yüzden bunların ilaçlanmasında daha dikkatli olunmak zorundadır. Kedi ya köpek üzerinde yaşayan pireler bunların kanlarını emdikleri için burada olan hastalıkları da çok kolay bir şekilde insanlara bulaştırabilirler. Bu yüzden pire ile mücadelede çok daha dikkatli olunması gerekmektedir. Pire ilaçlama uygulaması Sağlık Bakanlığı’ndan onayı bulunan firmalar tarafınca yapılmalıdır.

Verdiğimiz hizmette en tizi bir şekilde pirelerin yok edilmesi için pire ilaçlama dışında hamam böceği ve akrep gibi tüm haşereler ile mücadele etmekteyiz. Hizmet sunduğumuz illerde gezici ekiplerimiz aracılığı ile konusunda uzman kişiler 7/24 hizmet sunmaya devam etmektedirler. Yaklaşık 1 sene ömürleri olan pireler sıcak ortamları sevdikleri için kısa sürede çoğalma olanağında da sahiptirler. Pire ilaçlama konusunda özel olarak hazırlanmış ilaçlar kullanmaktayız. Müşterilerin isteği doğrultusunda kokusuz bir şekilde ilaçlama yapabildiğimiz gibi etkisi daha fazla olan kokulu ilaçların kullanılması da sağlanmaktadır.

Pire ile mücadele de son teknolojik aletler yakından takip edilmekte ve bunlar uzaman ekipler tarafından kullanılmaktadır. Pireden kurtulmak isteyen kişiler ya da diğer haşerelerden kurtulmak isteyen kurumlar sunduğumuz profesyonel yöntemler ile kısa bir zamanda olumlu sonuçlar alındığını göreceklerdir. İnsan kanı ile beslenen pire onlarca hastalığın kısa bir sürede vücudumuzda yayılmasına neden oldukları için pire ile mücadeleye çok daha fazla dikkat etmek gerekmektedir. Pireden kurtulmak isteyen kişiler mutlaka bu işi bilen profesyonellerden yardım almalıdırlar.

Bir önceki yazımız olan Apartman İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir