İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Sıvı İlaçlama

Haşere ve böcekler, küçük olmalarına rağmen günde kilometrelerce yürütebilmekte ve yürüdükleri yerlerde bulunan tüm mikropların insanın yaşam alanlarına taşınmasını sağlamaktadır. Böcek ve haşerelerle mücadelede etkili yöntemlerden biri olan sıvı ilaçlama, geniş kapsamlı sorunlarda tercih edilmektedir. Dumanlama yöntemi ve gaz tekniği olarak farklı isimlerle de bilinen sıvı ilaçlama uygulaması, sıvı halde olan ilacın su ile karıştırılarak mekana püskürtme yöntemi kullanılarak verilmesidir. Sıvı ilaç kullanımı özellikle yumurtaları da hedef aldığından hem uzun süreli koruma hem de geniş alanlarda dahi uygulama fırsatı sunmaktadır. Sıvı ilaçlama uygulamalarında, kullanılacak ilacın seçilmesi, bu sıvı ilaç karışımının hazırlanması, püskürtme yöntemi ile uygulanması ve uygulamanın doğru alanda yapılması gibi pek çok konuya dikkat edilmesi gerekir. Bakanlık ruhsatı ile sıvı ilaçlama da dahil olmak üzere tüm ilaçlama uygulamalarını profesyonel olarak yapan Doğru İlaçlama, eğitimli ve uzman takımıyla her zaman yanınızdadır.

Gaz tekniği gibi uygulamalar ile benzerliği de sıkça yorulan sıvı ilaçlama uygulamalarının mutlaka bakanlık onaylı ilaçlarla yapılması gerekir. Zira böcekler ve haşereler üzerinde oldukça etkili ilaç karışımlarının aynı zamanda insanlara da zarar vermemesi gerekir. Bilinçsiz kişiler tarafından yapılan sıvı ilaçlama uygulamaları, oldukça tehlikeli kimyasalların insanların bulunduğu alanlardaki her yüzeye yapılmasını sağlayacaktır. Zor ölen ve çok hızlı ürediği için yumurtalarıyla da sorun yaratan böcek ve haşere türlerinden kurtulmanın en etkili yollarından biri olan sıvı ilaçlama, mekandaki en küçük deliğe dahi ilacın etki etmesini sağlar.

Küçük deliklerden tavana kadar mekan dahilindeki tüm yüzeylerin ilaçla kaplanmasını sağlayan sıvı ilaçlama uygulaması, bu şekilde böcek ve haşerelerden uzun süreli koruma sağlamaktadır.Doğru İlaçlama olarak uzmanlığımıza güvenerek sıvı ilaçlama da dahil olmak üzere tüm ilaçlama uygulamalarımıza garanti vermekte, ev ve iş yeri fark etmeden soruna çözüm üretmekteyiz. Firmamız; hamam böceği, karafatma, kene, pire, kalorifer böceği ve diğer tüm haşere türleri üzerinde etkili olacak ilaçlama hizmetleri sunduğu gibi, fare ve diğer zararlıların neden olduğu sorunları da kısa süre içinde çözmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir