İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 540 81 28
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 337 76 66
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Tahta Kurusu

TAHTA KURUSU İLAÇLAMA

           Tahta kurusu nasıl bir böcektir?

Ev alanlarda karanlık, kuytu küçük alanlara kolaylıkla yerleşip hızla üreyen tahtakurusu, son derece tehlikeli bir böcek türüdür.  Kişileri ısırıp kanlarını emerek beslenmektedirler. Bu nedenle de tahtakurusu ilaçlama yaptırmak şarttır. Tahtakurusu ilaçlama kesinlikle bireysel olarak yapılamaz. Yaşam alanlarına kolaylıkla bulaşabilen kan emerek beslenen bu böcek türü, nemli ve sıcak ortamları çok sevmektedir. Tahtakurusunun ısırdığı yer hızlıca kabarır ve kızarır. Bu yolla da kişilere hasatlık yapıcı bir takım virüsleri kolaylıkla bulaştırmaktadırlar.

Tahtakurusu haşeresinin zararları nelerdir?

İnsan ve evcil hayvanları ısırıp kanlarını da emerek beslendiklerinden taşıdıkları enfeksiyonları kolayca canlılara bulaştırmaktadırlar. Tahtakuruları özellikle çocukları ısırmaları sonucunda çok fazla reaksiyon gelişmektedirler. Bağışıklık sistemi henüz gelişmekte olan çocuklar bu tip ısırıklardan çok etkilenirler. Gün boyu saklanan ve geceleri çıkan tahtakurusu ile mücadele için tek yol tahtakurusu ilaçlaması yaptırmaktır. Deneyimli ellerde özenle yapılan tahtakurusu ilaçlama uygulaması sonrasında tahtakurusundan kurtulmak mümkün olmaktadır.

                Tahtakurusunu yok etme yöntemleri nelerdir?

Tahtakurusu ile tek başına mücadele mümkün değildir. Piyasada satılan bireysel uygulanan ilaçların hiçbir yararı olmamaktadır. Firmamız gibi profesyonel tahtakurusu ilaçlama şirketlerince verilen hizmet sayesinde yüzde yüz başarıya ulaşmanız mümkündür. Şirketimiz tahta kurusu ilaçlama işleminin yanında her türlü hamam böceği, akrep, kene, fare, çiyan gibi haşereler ile mücadelenizde sizin yanınızda olmaktadır. Özenle verdiğimiz titiz hizmetlerimiz sayesinde sizin hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınızı tehdit eden her nevi haşereden kurtulmanız mümkündür. Hijyen dolu ortamları yaratan, yaşam alanlarına huzuru getiren şirketimiz sayesinde tahtakurusu ile mücadele sorun olmaktan çıkmaktadır.

Tamamı sağlık bakanlığı onayı altında üretilmiş ve uygulanan böcek ilaçlarımız sayesinde siz de her çeşit böcek ve haşereden kolaylıkla kurtulacaksınız. Firmamızda müşteri memnuniyeti esastır, bu nedenle de tüm uygulamalarımızda titizlikle belirlediğimiz dünya standartlarına paralel prosedürlerimiz uzmanlarımızca özenle tatbik edilmektedir. Konusunda yeterli eğitim ve deneyime sahip olan mobil ekiplerimiz 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Başta tahta kurusu olmak üzere diğer tüm haşere, böcek ve fare ilaçlamalarında yanınızda olan şirketimizden destek almak için hemen bizi arayınız.

Bir önceki yazımız olan Apartman İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One thought on “Tahta Kurusu”

  1. tahta kurusu ilaçalaması sonrası evin ne kadar kapalı kalması gerekiyor. ve insan saglıgına zarar veren bı ılac mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir